Pro majitele FVE

Správa vaší FVE na pár kliknutí? Se SolarPilotem žádný problém.

Zjistěte, proč je SolarPilot pro vás i vaši FVE tou nejlepší volbou.

Všechna potřebná data a funkce

Absolutně každý detail o FVE, střídači, počasí, teplotních čidlech, spotových cenách a mnoho dalšího? SolarPilot má všechny potřebné funkce pro správu FVE a s každým vydáním nové verze přibývá spousta dalších!

Řídící jednotky dle potřeby

SolarPilot nabízí dva druhy řídících jednotek (BASIC a MODBUS), které po připojení komunikují s webovou aplikací SolarPilot. V závislosti na jednotce SolarPilot podporuje střídače Fronius, GoodWe, Solax, Growatt a RCT.

your 360 images

Dashboard pro majitele FVE

Se SolarPilotem vidíte všechny své FVE vč. základního přehledu jejich nejdůležitějších dat ve speciálním dashboardu určeném pro majitele FVE.

Dokumentace a návody v češtině

Veškerá dokumentace a návody jsou k dispozici v češtině. Kromě toho má SolarPilot i vlastní diskuzní skupinu na Facebooku. Je tak extrémně jednoduché SolarPilota zapojit, nakonfigurovat a začít používat.

Jednoduchá instalace především

SolarPilot nechce ztrácet váš čas, a proto je extrémně jednoduché jej zapojit a nakonfigurovat.

1. Zapojení zařízení

Při instalaci se vždy začíná zapojením řídící jednotky SolarPilota. Řídící jednotku zapojíte podle našeho jednoduchého návodu na zapojení řídící jednotky.

2. Úvodní konfigurace

Úvodní konfigurace systému probíhá jednoduše za pomocí webového průvodce nastavením. SolarPilot nakofigurujete dle našeho jednoduchého návodu na úvodní konfiguraci.

3. Hotovo!

Nyní je instalace dokončena a je možné začít spravovat SolarPilota skrze webovou aplikaci.

Jste připraveni začít spravovat FVE efektivněji?

Podívejte se na ceník a objednejte si SolarPilota ještě dnes.